Kupuj Wartość zamówienia: 0,00 zł
Gaz płynny w butlach

 

Firma Prywatna Eko-Gaz

88-400 Żnin, Sarbinowo 11


Zamów gaz telefoniczne:

tel. (+48) 52 302 17 72, 608 34 00 72

 

                                                       amerigas nano      amerigas domlight   amerigas motorlight

 


1. Dostawa gazu na zamówienie telefoniczne, w ilości detalicznej, realizowana bezpośrednio przez Firmę Prywatną Eko-Gaz Sarbinowo na terenie miasta Żnina i miejscowości sąsiednich. Podłączenie butli z gazem do kuchni wraz ze sprawdzeniem szczelności jest BEZPŁATNIE i wykonywane jest na życzenie klienta.

2. Gaz płynny w ilościach hurtowych do dalszej odsprzedaży poprzez Punkty Sprzedaży Gazu - dostawy tego typu realizowane są bezpośrednio do naszych punktów sprzedaży na terenie działania firmy.

3. Dostawy gazu w ilościach hurtowych do klientów końcowych korzystających z gazu w butlach 11 kg do celów przemysłowych i gospodarczych oraz do napędu wózków widłowych.

 

O firmie:

Firma Prywatna Eko-Gaz jest dystrybutorem gazu płynnego nieprzerwanie od 1992 roku. Firma działa jako lokalny dostawca gazu propan i propan-butan na terenie miasta Żnina, okolicznych miejscowości oraz na szerszym obszarze. Firma prowadzi sprzedaż gazu płynnego w butlach w oparciu o koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

Dostawy gazu płynnego w butlach realizujemy na obszarze dwóch województw naszego kraju: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego, na terenie powiatów:

 • aleksandrowskiego,
 • bydgoskiego,
 • inowrocławskiego,
 • mogileńskiego,
 • nakielskiego,
 • radziejowskiego,
 • gnieźnieńskiego,
 • wągrowieckiego,
 • żnińskiego.

Dostarczamy gaz w butlach między innymi do takich miejscowości jak: Bydgoszcz, Szubin, Nakło, Wągrowiec, Gniezno, Mogilno, Strzelno, Inowrocław, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Piotrków Kujawski, Żnin i wielu innych w naszej okolicy.


Zamów gaz telefoniczne:

tel. (+48) 52 302 17 72, 608 34 00 72Gaz płynny zarówno propan jak i propan-butan jest produktem znanym i rozpoznawalnym na rynku oraz cenionym przez klientów jako bezpieczne źródło energii.

Oferowany przez nas gaz w butlach posiada szerokie zastosowanie:
    - do celów komunalnych w gospodarstwach domowych,
    - do celów grzewczych,
    - do celów zasilania środków transportu np. wózków widłowych,
    - do celów przemysłowych.


Podstawowe produkty w ofercie:

Propan-butan

Gaz propan-butan w butli 11 kg jest najpopularniejszą mieszaniną gazów wykorzystywaną w wielu polskich domach do zasilania kuchni gazowych. Jest to doskonałe przenośne źródło energii dla niewielkich urządzeń gazowych takich jak: ogrzewacze pomieszczeń, parasole czy taborety grzewcze. Gaz płynny jest również paliwem wykorzystywanym w przemyśle np. do napędu urządzeń transportu bliskiego tzw. wózków widłowych.

 
Propan techniczny

Czysty propan jest najlepszym rozwiązaniem do ogrzewania pomieszczeń. Właściwości tego gazu powodują, że idealnie sprawdza się do tego celu. Znakomicie nadaje się do zasilania urządzeń grzewczych takich jak: ogrzewacze pomieszczeń, promienniki gazowe, czy dmuchawy. Szczególnym wskazaniem do zastosowania czystego propanu jest użytkowanie butli z tym gazem w warunkach niskich temperatur. Gaz propan zachowuje wszelkie właściwości niezbędne dla użytkowników aż do -40 stopni Celsjusza.

 
Rodzaje butli gazowych:

Butla stalowa 11 kg

Najpopularniejsza butla gazowa 11 kg wykorzystywana powszechnie do zasilania kuchni gazowych.


Butla AmeriGas Nano

Ultralekka i bezpieczna butla z zaworem KLIK-ON. Nowoczesny wygląd i niska waga butli sprawia, że gaz w butli AmeriGas Nano stał się produktem poszukiwanym przez wielu klientów. Butla AmeriGas Nano jest już dostępna u nas.


Butla AmeriGas DomLight

Kompaktowy wymiar i niska waga butli sprawia, że gaz w butli AmeriGas DomLight stał się produktem poszukiwanym przez wielu klientów. Butla zaopatrzona w zawór z szybkim przyłączem KLIK-ON.


Butla AmeriGas MotoLight

AmeriGas MOTOLight to butla do napędu wózków widłowych o szczególnych zaletach. Lekka, nowoczesna, kompaktowa i bezpieczna butla gazowa AmeriGas MOTOLight gwarantuje utrzymanie doskonałej czystości gazu do zasilania wózków widłowych.


Zamów gaz telefoniczne:

tel. (+48) 52 302 17 72, 608 34 00 72

 

Punkty sprzedaży gazu

Zapraszamy do współpracy firmy chcące poszerzyć swój asortyment handlowy o gaz płynny w butlach.

W ramach naszej oferty zapewniamy:

 • pełne wyposażenie Punktu Sprzedaży Gazu (butle gazowe, kontenery, sprzęt p-poż.),
 • wsparcie handlowe,
 • systematyczne dostawy,
 • atrakcyjne warunki handlowe.

Warunki współpracy:

1. Dostawcą i sprzedawcą gazu jest Firma Prywatna Eko-Gaz Marian Łukomski 88-400 Żnin, Sarbinowo 11, która działa na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej (CEIDG) i w oparciu o koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

2. Podstawowym produktem oferowanym przez Eko-Gaz jest gaz płynny propan i propan-butan w butlach 11 kg. i 33 kg. oraz w butlach przeznaczonych do napędu wózków widłowych.

3. Firma Prywatna Eko-Gaz jest dystrybutorem gazu płynnego w butlach marki AmeriGas na podstawie zawartej umowy o współpracy z AmeriGas Polska Sp. z o.o.

4. Eko-Gaz dostarcza gaz na podstawie zamówień od klientów, otrzymywanych drogą telefoniczną lub elektroniczną oraz poprzez systematyczne dostawy do stałych klientów zgodnie z zawartą umową.

5. Płatności za towary realizowane są przez Klienta poprzez wpłatę gotówkową lub przelew na konto firmy.

6. Firma Prywatna Eko-Gaz Marian Łukomski, 88-400 Żnin, Sarbinowo 11 jest płatnikiem podatku VAT i obowiązana jest do wystawiania faktur sprzedaży VAT każdorazowo po zakupie towaru.

7. Szczegóły warunków współpracy z poszczególnymi odbiorcami hurtowymi ustalają indywidualnie zawierane umowy o dostawę gazu.

Chcesz prowadzić swój punkt sprzedaży gazu? Zadzwoń!

tel. (+48) 608 34 00 72

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl