Kupuj Wartość zamówienia: 0,00 zł
Punkty sprzedaży gazu

Zapraszamy do współpracy firmy chcące poszerzyć swój asortyment handlowy o gaz płynny w butlach.

W ramach naszej oferty zapewniamy:

  • pełne wyposażenie Punktu Sprzedaży Gazu (butle gazowe, kontenery, sprzęt p-poż.),
  • wsparcie handlowe,
  • systematyczne dostawy,
  • atrakcyjne warunki handlowe.

Warunki współpracy:

1. Dostawcą i sprzedawcą gazu jest Firma Prywatna Eko-Gaz Marian Łukomski 88-400 Żnin, Sarbinowo 11, która działa na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej (CEIDG) i w oparciu o koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.

2. Podstawowym produktem oferowanym przez Eko-Gaz jest gaz płynny propan i propan-butan w butlach 11 kg. i 33 kg. oraz w butlach przeznaczonych do napędu wózków widłowych.

3. Firma Prywatna Eko-Gaz jest dystrybutorem gazu płynnego w butlach marki AmeriGas na podstawie zawartej umowy o współpracy z AmeriGas Polska Sp. z o.o.

4. Eko-Gaz dostarcza gaz na podstawie zamówień od klientów, otrzymywanych drogą telefoniczną lub elektroniczną oraz poprzez systematyczne dostawy do stałych klientów zgodnie z zawartą umową.

5. Płatności za towary realizowane są przez Klienta poprzez wpłatę gotówkową lub przelew na konto firmy.

6. Firma Prywatna Eko-Gaz Marian Łukomski, 88-400 Żnin, Sarbinowo 11 jest płatnikiem podatku VAT i obowiązana jest do wystawiania faktur sprzedaży VAT każdorazowo po zakupie towaru.

7. Szczegóły warunków współpracy z poszczególnymi odbiorcami hurtowymi ustalają indywidualnie zawierane umowy o dostawę gazu.


Chcesz prowadzić swój punkt sprzedaży gazu? Zadzwoń!

tel. (+48) 784 09 07 61

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl