Kupuj Wartość zamówienia: 0,00 zł

Reduktory przemysłowe GOK

Reduktory GOK są naszymi produktami z bardzo szerokiej oferty tego producenta. W tej kategorii wydzieliliśmy szczególnie te produkty, które znajdują zastosowanie w dużych, profesjonalnych, przemysłowych instalacjach gazu płynnego. Mogą one pełnić swoje funkcje regulacji ciśnienia gazu w wielu dziedzinach przemysłu. Mogą to być zarówno instalacje bezpośrednio związane z procesem produkcyjnym w fabrykach i zakładach wytwórczych, jak i te przeznaczone do celów ogrzewania i zapewnienia odpowiedniej temperatury pomieszczeń. Tu znajdą zastosowanie między innymi: w budownictwie do ogrzewania wielorodzinnych budynków mieszkalnych, czy w rolnictwie w procesie hodowli trzody i drobiu.

Reduktory GOK

Reduktor zbiornikowy II stopnia z PRV 20-60 kg/h 37 lub 50 mbar Reduktor zbiornikowy II stopnia z PRV 20-60 kg/h 37 lub 50 mbar
Producent: GOK
Cena:

1 060,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 861,79 zł

szt.
zobacz więcej
Reduktor przemysłowy II stopnia z PRV 20-60 kg/h 50 mbar Reduktor przemysłowy II stopnia z PRV 20-60 kg/h 50 mbar
Producent: GOK
Cena:

1 100,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 894,31 zł

szt.
zobacz więcej
Reduktor gazowy II stopnia z PRV 30 kg/h 10-200 mbar z wyjściem pod manometr G 1/4 Reduktor gazowy II stopnia z PRV 30 kg/h 10-200 mbar z wyjściem pod manometr G 1/4
Producent: GOK
Cena:

1 120,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 910,57 zł

szt.
zobacz więcej
Reduktor zbiornikowy II stopnia z PRV 100 kg/h Reduktor zbiornikowy II stopnia z PRV 100 kg/h
Producent: GOK
Cena:

1 920,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 560,98 zł

szt.
zobacz więcej

Reduktory przemysłowe GOK są elementami instalacji gazowych, które służą do regulacji ciśnienia gazu płynnego (takiego jak propan-butan) przed dostarczeniem go do urządzeń grzewczych lub procesów produkcyjnych.

Reduktory GOK mają kluczową rolę w utrzymaniu stabilnego ciśnienia gazu, co zapewnia prawidłową i bezpieczną pracę urządzeń gazowych. Działa to w taki sposób, że gaz pod wysokim ciśnieniem wpływa do reduktora, gdzie jest zmniejszany do pożądanego niższego ciśnienia przed dostarczeniem do instalacji lub urządzeń docelowych. Odpowiednio wyregulowany reduktor zapewnia stałą i kontrolowaną ilość gazu, co jest kluczowe dla efektywnej pracy systemu gazowego.

W instalacjach zbiornikowych gazu płynnego, takich jak zbiorniki gazowe wykorzystywane do celów grzewczych lub zasilania procesów produkcyjnych, reduktory GOK są wykorzystywane do zapewnienia bezpiecznego ciśnienia gazu przy wyjściu ze zbiornika do instalacji gazowej. Te reduktory muszą być odpowiednio dobrane do rodzaju gazu oraz wymagań technicznych danej instalacji, aby zagwarantować efektywność i bezpieczeństwo.

Przy wyborze i montażu reduktorów GOK w instalacjach zbiornikowych gazu płynnego, ważne jest przestrzeganie lokalnych przepisów oraz standardów dotyczących bezpieczeństwa i wydajności instalacji gazowych. Profesjonalne doradztwo oraz współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami od instalacji gazowych jest kluczowa dla zapewnienia prawidłowego działania i minimalizacji ryzyka.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 2 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl