Kupuj Wartość zamówienia: 0,00 zł

Sygnalizatory poboru gazu to urządzenia dedykowane do instalacji butlowych GOK. Podłączone do automatycznego przełącznika gazu wskazują aktualny kierunek poboru gazu. Dzięki temu wiemy z której strony baterii butli gazowych pobierany jest gaz.

Choć przełącznik automatyczny gazu posiada własny wskaźnik informujący użytkownika o stanie urządzenia, to wyprowadzenie sygnału za pomocą przewodu elektrycznego do urządzenia IB-01 umożliwia zmianę miejsca odczytu wskazania przełącznika. Sprawdza się to doskonale na przykład w gastronomii, gdzie informacja o stanie pracy urządzenia może zostać odczytana przez pracowników bez konieczności odrywania się przez nich od podstawowych zajęć i zbędnego zagłębiania się w zasady funkcjonowania urządzenia. 

Sygnalizacja wskazania przełącznika baterii butli może odbywać się również za pomocą telemetrii, wtedy informacje przesyłane są za pomocą wiadomości SMS na wskazany numer telefonu. Umożliwia to sygnalizator Deguva. Podłączenie urządzenia jest bardzo proste i podobne jak w przypadku IB-01. Oprogramowanie sterujące umożliwia wybór wielu opcji i kierunków wysyłania wiadomości.

Wiadomość SMS może zostać wysłana zarówno do właściciela lub zarządcy obiektu zasilanego gazem płynnym z butli, jak i do dostawcy gazu, który taką wiadomość może potraktować jako konieczność wymiany butli, czyli zamówienie dostawy gazu. Ma to zastosowanie na przykład w branży turystycznej w przypadku zasiania gazem w butli obiektów oddawanych w sezonowe użytkowanie turystom w okresie wakacyjnym.

Sygnalizacja poboru gazu

Sygnalizator IB-01 do instalacji butlowych GOK Sygnalizator IB-01 do instalacji butlowych GOK
Producent: GOK
Cena:

485,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 394,31 zł

szt.
zobacz więcej
Sygnalizator Deguva SHS GSM1 do instalacji butlowej Sygnalizator Deguva SHS GSM1 do instalacji butlowej
Producent: GOK
Cena:

890,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 723,58 zł

szt.
zobacz więcej
Moduł telemetrii Deguva GSM do instalacji butlowej Moduł telemetrii Deguva GSM do instalacji butlowej
Producent: GOK
Cena:

1 035,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 841,46 zł

szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 2 000,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl