Kupuj Wartość zamówienia: 0,00 zł

Reduktory gazowe zespolone przeznaczone są głównie do niewielkich, uniwersalnych zbiorników przydomowych. Regulacja ciśnienia gazu doprowadzanego do odbiorników ze zbiornika gazowego możliwa jest dzięki wykorzystaniu dwóch reduktorów zespolonych w jedno kompaktowe urządzenia. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie reduktora w miejscach, gdzie jest niewiele przestrzeni do jego podłączenia.

Często tego typu reduktor gazowy wybierany jest do współpracy z coraz powszechniejszymi na rynku małymi zbiornikami gaz o pojemności na przykład: 500, 800, 900 l. Mobilność tego typu zbiorników, łatwość ich montażu i stosunkowo duża pojemność mogą zaspokoić potrzeby wielu odbiorców energii gazowej. Są one doskonałym źródłem ekologicznej, czystej energii dla celów grzewczy domów jednorodzinnych, zapewnienia energii w małych gastronomiach, czy przy niewymagających dużych ilości paliwa gazowego procesów produkcyjnych w przemyśle.

zbiornik na gaz płynny lpg chemet

Zdjęcie przedstawia typowy niewielki uniwersalny zbiornik gazu (źródło: internet).

Doskonale sprawdzają się tu wtedy zespolone reduktory gazowe, które dzięki kompaktowym wymiarom gwarantują możliwość podłączenia, łatwość obsługi i kontroli technicznej, oraz dostępność za stosunkowo niewielką cenę.

Reduktor zbiornikowy zblokowany 6 kg/h 37 mbar PRV Reduktor zbiornikowy zblokowany 6 kg/h 37 mbar PRV
Producent: GOK
Cena: 560,00 zł (netto: 455,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Reduktor zbiornikowy zblokowany 6 kg/h 50 mbar PRV Reduktor zbiornikowy zblokowany 6 kg/h 50 mbar PRV
Producent: GOK
Cena: 575,00 zł (netto: 467,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl