Kupuj Wartość zamówienia: 0,00 zł

Problem określenia ilości gazu i bieżącej zawartości butli gazowej był od bardzo dawna trudny do rozwiązania dla użytkowników tego typu źródła energii. Jednak powszechność wykorzystywania butli gazowych w wielu dziedzinach życia i przemysłu wymusiła rozwiązanie tego problemu. Przyczynił się do tego rozwój technologii i możliwość zastosowania rozwiązań do niedawna wykorzystywanych tylko prototypowo.

Dzisiaj użytkownicy gazu mają do dyspozycji kilka możliwości określenia ilości gazu w butli. Podstawowym sposobem od zawsze była metoda wagowa. Waga butli podawana na tabliczce znamionowej każdego pojemnika gazu oraz informacją o zawartości butli napełnionej zgodnie z jej przeznaczeniem mogą bardzo łatwo pomóc określić bieżącą ilość gazu.

Określenie ilości gazu w butli za pomocą wagi wykorzystał do zbudowania swojego wskaźnika ilości gazu Senso4S PLUS. Ten produkt został rozbudowany o możliwość połączenia z aplikacją internetową i stał się wygodnym narzędziem informowania użytkowników o zawartości gazu płynnego w butlach 11 kg.

Wskaźnik poziomu Senso4sPLUS dla butli gazowych Wskaźnik poziomu Senso4sPLUS dla butli gazowych
Producent: GOK
Cena: 560,00 zł (netto: 455,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wskaźnik zawartości zbiornika IAF 70 Wskaźnik zawartości zbiornika IAF 70
Producent: GOK
Cena: 1 150,00 zł (netto: 934,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl